Andělské zvonění - Originální švédský design

Andělské zvonění

Vyrábí se od roku 1948.  Snad každý si vzpomíná na tu sváteční chvíli, kdy jako dítě sledoval, jak čtyři zapálené svíčky roztočí zvonkohru, jak se podmanivé mihotání plamínků odráží v leštěném kovu a postavičky se za jemného cinkání točí a točí. Tento okamžik zůstává nezapomenutelným zážitkem pro miliony lidí.

Prožijte znovu nostalgické vánoční vzpomínky s naším originálním švédským andělským zvoněním.


Zlaté Andělské zvonění

Zlaté andělské zvonění

Zlaté andělské zvonění, display
  • Cena za kus: 133,- Kč vč. DPH
  • Katalogové číslo: 24833
  • Zboží je: Skladem

Koupit

Snad každý si vzpomíná na tu sváteční chvíli, kdy jako dítě sledoval, jak čtyři zapálené svíčky roztočí zvonkohru, jak se podmanivé mihotání plamínků odráží v leštěném kovu a postavičky se za jemného cinkání točí a točí. Tento okamžik zůstává nezapomenutelným zážitkem pro miliony lidí.

Originální švédský desing již od roku 1948. Základním materiálem tohoto zlatého provedení je německá ocel s mosaznou povrchovou úpravou.

  • Rozměry: 30 cm výška, 13 cm šířka
  • Balení obsahuje jednotlivé díly k sestavení a 4 svíčky.

Od roku 2009 je tradiční švédské zvonění vyráběno v Turecku za použití původního vybavení Andersonovy a Bobergovy továrny ve Švédsku.

Pro obchodníky

Máte-li zájem prodávat originální švédské andělské zvonění, kontaktujte nás prosím pro velkoobchodní cenu a další informace. Mimo andělských zvonění dodáváme nejširší nabídku svíček na český i slovenský trh a bohatou škálu dekorací. Celou nabídku najdete na www.ztrade.cz.

Je vhodné objednávat na celé kartony. Karton obsahuje 36 kusů andělského zvonění. Výhodou je přehledný prodejní display v originálním designu.


Originál je přece nejlepší

Andělské zvonění

Z - TRADE s. r. o.

Navštivte také

Yankee Candle

Newsletter